O nás

Get-Visa-Online - je Váš pomocník při plánování cesty do Ruska.

Náš úkol spočívá v poskytování kvalitní a odborné asistence především fyzickým osobám při přípravě veškerých podkladů nezbytných k udělení víza do Ruska.
Často se setkáváte s komplikacemi spojenými s požadavky na správné vyplnění těchto podkladů. Mnoho společností je připraveno Vám poskytnout podporu nebo pomoc při vyřízení víza do Ruska, ale zpracování každé jednotlivé žádosti vyžaduje určitý čas, v důsledku čehož tento čas ztrácíte čekáním.
My Vám oproti tomu nabízíme podání žádosti o vízum prostřednictvím online formuláře. Veškeré online žádosti jsou zpracovávány ihned! Naši odborníci Vám pomohou připravit všechny potřebné podklady dle požadavků Konzulárního oddělení Velvyslanectví Ruské federace. 
Jsme si vědomí toho, jak je pro klienta důležité získání správných a aktuálních informací! V péči o vás se snažíme poskytovat vynikající servis – po podání žádosti se s Vámi spojí náš odborník, který Vám poradí ve všech záležitostech ohledně udělení víz.
S námi už nemusíte ztrácet čas čekáním na odpověď při zpracování vašeho požadavku, stresovat, zda jste správně vyplnili podklady, a přemýšlet „co mám udělat, aby mi bylo vízum uděleno?“ 

 

Naše kancelář se nachází na adrese:                                               
Sokolovska 131/86,

Praha- Karlin
CZ-18600

Telefonní číslo: +420727827730
Telefonní 24/7: +420777792229​
E-mail: info@get-visa-online.cz   

skype Skype

Картинки по запросу facebookfacebook

Otevírací doba:
9:00 - 17:00 Pondělí-Pátek

Hlavní kancelář:


VIZAAGENTUR s.r.o

 Sokolovska 131/86, Praha- Karlin